تبلیغات
قاطی پاتی ورزشی - ای کاش نمی‌خوابیدی هادی!

قاطی پاتی ورزشی

این جا همه چیز درهمه!!!!

درباره وبلاگ


جدید ترین و مهم ترین اخبار دنیای ورزش ایران و جهان رو همراه با عکس در اینجا ببینید. نظر دادن یادتون نره.

نویسندگان

آخرین مطالب

نظر سنجی

طرفدار کدام رشته ورزشی هستید؟


آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ای کاش نمی‌خوابیدی هادی!

یادداشت-ویژه-ای-کاش-نمیخوابیدی-هادی


 سر به زیر بود. کسی یادش نمی‌آید هادی نوروزی کسی را رنجانده باشد یا بد کسی را گفته باشد. او کارش را می‌کرد، به قول مصطفی قنبرپور در زمین کارگری می‌کرد.

اصطلاح در زمین کارگری کردن دل گنده می‌خواهد. با اینکه مهاجم باشی اما در عین حال همه‌جای زمین باشی، وقتی توپی لو می‌رود برگردی، جای خالی یکی را پر کنی، وقت کرنر و ضربه ایستگاهی حریف عقب بیایی، توپ که از نیمه گذشت وارد محوطه جریمه شوی و با تمام وجود و دل و جان دفاع کنی، هدفت بیشتر این باشد پاس گل بدهی.

هادی نوروزی یک بازیکن ازخودگذشته بود. علیه کسی هم مصاحبه نمی‌کرد. حتی آن زمان که سکوها هم علیه او شعار می دادند و بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را برای او گشاد می دانستند هم سکوت کرد و به آن صورت چیزی نگفت. وقتی مدیرعامل نفت تهران می‌گوید باشگاه نفت به وی بدهکار بوده اما او یک‌بار هم حرفی نزد و مصاحبه‌ای نکرد دل آدم بیشتر آتش می گیرد. آن وقت تازه دیروز مدیرعامل نفت تهران می‌گفت که می‌خواهد طلب نوروزی را به خانواده‌اش بدهد. این داستان فوتبال ایران است. فوتبالی که پر از رازهای عجیب و سر‌به‌مهر است.

ای کاش هادی نوروزی را از دست نمی‌دادیم. او به‌واقع یک کاپیتان بود؛ کاپیتانی متواضع که خیلی از اهالی محلش هم در شهرک غرب تهران نمی‌دانستند که کاپیتان پرسپولیس در محل‌شان خانه دارد و آنجا زندگی می‌کند و تازه این دو سه‌روزه فهمیده‌اند که هادی نوروزی در آن محل ساکن بوده است.

ای کاش چهارشنبه‌شب نمی‌خوابید، ‌ای کاش که نمی‌گذاشتند بخوابد، ‌ای کاش حداقل در بیداری سکته می‌کرد، آن‌وقت حتما همسرش به دادش می‌رسید، آن‌وقت شاید زودتر به بیمارستان می‌رسید و احیا می‌شد. آن‌وقت شاید دیگر شاهد این داغ نبودیم.

مرگ در خواب، علاوه بر اینکه یک مرگ پررمز و راز است، راحت‌ترین نوع مرگ هم هست و نوروزی خیلی راحت رفت و فوتبال ایران را تنها گذاشت. ای کاش هادی نوروزی نمی‌خوابید.ای کاش...

حالا که نوروزی رفته است ‌ای کاش همه رعایت کنیم، به شایعات دامن نزنیم. ای کاش در شبکه‌های اجتماعی شایعات بی‌اساس را منتشر نکنیم. فضای مجازی این روزها پر از شایعات مختلف است؛ شایعاتی که از پایه دروغ هستند اما در شبکه های اجتماعی باورپذیر می شوند. شایعاتی که آبروی اجتماعی و ورزشی افراد را نشانه گرفته‌اند.

باور کنید این شایعات از سلفی‌گرفتن با تابوت هادی نوروزی و هم‌بازی‌هایش در آن شرایط بدتر است...طبقه بندی: فوتبال،


  • paper | فال تاروت | خرید بک لینک رایگان
  • فال حافظ | خرید آگهی رپورتاژ